Nauczyciel:Klasy: 
RELIGIA
dr ks. Tomasz Małkiński2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b
Iwona Siewkowska RCSklasy pierwsze
JĘZYK POLSKI
Anna Wróbel1a_G,1b_G
Edyta Świercz1c_G, 1d_G, 1e_G,2b, 2c, 3b 
Renata Marcinkowska1a_sp, 2a, 2d, 3a
Małgorzata Mokrzysz1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp
HISTORIA
Monika Sierpniak1e_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1s_sp
Agnieszka Knieć1a_sp, 1a_g, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G 
Grzegorz Czarnecki1d_G 
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Agnieszka Knieć2a, 2b, 2c, 3a, 3b
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Przemysław Morawski1a_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G, 2bcd  
Grzegorz Czarnecki1d_sp
Monika Sierpniak1b_sp, 1c_sp, 1e_sp
JĘZYK ANGIELSKI
Aleksandra Gęśla1b_sp, 1c_sp, 1b_G, 1d_G, 2a, 2b, 
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska1s_sp, 1e_G, 1d_G, 2a, 2b, 3b
Iwona Fornalik1d_sp, 1s_sp, 1b_G, 1c_G, 
Maciej Rosa    1a_sp, 1c_sp, 2bs, 3ab
Paulina Stańczak2a, 2b, 2d, 
Anna Święcka1b_sp, 1e_G, 1b_G, 
Anna Ryciak1a_sp, 1s_sp, 1a_G, 1c_G
Dorota Zieja1d_sp, 1e_sp
JĘZYK HISZPAŃSKI
Laura  Octavio Ruiz1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_G, 2a, 2b, 2c, 2d
Kamil Mankin1s_sp, 1d_sp,1e_G, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a
JĘZYK NIEMIECKI
Ewa Rudnickawszystkie grupy
JĘZYK ROSYJSKI
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska1a_sp, 3b
JĘZYK FRANCUSKI
Kinga Nakrewicz-Świerkot 1a_sp, 3b
MATEMATYKA
Marzena Bens1a_G, 1c_G, 2a, 2b, 2c, 3a
Hanna Gaja1a_sp, 1b_sp,1c_sp, 1s_sp, 1e_G, 1d_G
Agnieszka Perucka1c_G, 2b, 2c, 2d, 3b
Magdalena Rozborska1d_sp, 1e_sp
FIZYKA
Magdalena Rozborska1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G, 2b, 3b
CHEMIA
Marcelina Tymejczyk1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G,
BIOLOGIA
Ewa Podpora1d_sp, 1c_G, 1d_G, 1e_G
Dorota Zieja1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g
GEOGRAFIA
Justyna Walendzik2a, 2b, 3a
Paweł Popławski1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G, 2b, 2c, 2d
Przemysław Morawski1a_sp, 1b_sp
Kamil Mankin1d_sp
WIEDZA O KULTURZE
Justyna Mroczek1c_G, 1d_G, 1e_G
Aleksandra Gęśla1a_G, 1b_G
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Anna Klimczak1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G
Paweł Popławski1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp
INFORMATYKA
Agnieszka Domagała1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G
Paweł Popławski1a_sp, 1b_sp, 1d_sp, 1e_sp
GRAFIKA KOMPUTEROWA
Marcin Marszałek1b_sp, 1e_G, 2a, 2c
Justyna Mroczek1d_G, 1b_G
Agnieszka Domagała1b_sp, 1d_G, 1b_G, 2a, 2c
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Przemysław Morawski1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G
HISTORIA SZTUKI
Justyna Mroczek1a_sp
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Justyna Mroczek2d
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Rafał Urbański1a, 1b, 2a, 2b
Sylwia Wróblewska1a , 2a, 2b
Anna Żukowska1c
Paweł Popławski1b
Paweł Szczogryn1d
Barbara Jaskulska1c, 1d, 1e
ETYKA
Joanna Raczkowskawszystkie klasy
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Małgorzata Tomaszewskawszystkie klasy
INNI PRACOWNICY DYDAKTYCZNI
Magdalena Sobczykbibliotekarz
Anna Rudnickapedagog szkolny
Anna Piórkowskapedagog szkolny